Повідомлення про встановлення плати за абонентське обслуговування для послуги з постачання теплової енергії

Приватне комунально-побутове підприємтство «Теплокомунсервіс»

Законом України «Про житлово-комунальні послуги» №2189-VIII від 09.11.2017 запроваджена нова класифікація житлово-комунальних послуг та різні моделі договірних відносин. У разі укладення індивідуального договору між співвласником та виконавцем  комунальної послуги, до плати виконавцю послуги включається плата за абонентське обслуговування.

Згідно з визначенням, наведеним у статті 1 Закону України від 09.11.2017 № 2189 «Про житлово-комунальні послуги», плата за абонентське обслуговування - платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг (далі - індивідуальний договір) або за індивідуальним договором з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг (далі - індивідуальний договір з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем) (крім послуг з постачання та розподілу природного газу і з постачання та розподілу електричної енергії), що включає витрати виконавця, пов’язані з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами, нарахуванням та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, обслуговуванням та заміною вузлів комерційного обліку води і теплової енергії (у разі їх наявності у будівлі споживача), крім випадків, визначених цим Законом, а також за виконання  інших функцій, пов’язаних з обслуговуванням виконавцем абонентів за індивідуальними договорами (крім обслуговування та  поточного ремонту внутрішньобудинкових систем теплопостачання, водопостачання, водовідведення та постачання гарячої води).

Плата за абонентське обслуговування розраховується виконавцем комунальної послуги, виходячи з його витрат. До складу витрат підприємства з абонентського обслуговування враховано витрати, пов’язані з укладанням договору про надання комунальної послуг (заробітна плата працівників абонентського відділу, витрати на обслуговування офісної техніки);  витрати на здійснення розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами (витрати на програмне забезпечення, друк та доставку платіжних рахунків); витрати на стягнення плати за спожиті комунальні послуги (плата послуг банку за переказ платежів відповідної комунальної послуги); інші експлуатаційні витрати.

Слід зазначити, що при формування тарифів на послуги з постачання теплової енергії, відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», не передбачено включення витрат на абонентське обслуговування. При цьому згідно із статтею 4 Закону № 2189 Кабінету Міністрів України надано повноваження встановлювати граничний розмір плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаватимуться споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами.

Граничний розмір плати за абонентське обслуговування визначено Постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами», який станом на 01.11.2021 року становить 33,74 грн. з ПДВ на одного абонента в місяць.

Звертаємо увагу на те, що граничний розмір плати за абонентське обслуговування залежить від законодавчо встановленого на відповідну дату розміру прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць. Тобто, розмір плати за абонентське обслуговування може змінюватися тільки за умови зміни законодавчо встановленого розміру прожиткового мінімуму. Плата за абонентське обслуговування (по кожній комунальній послузі) має фіксований розмір у розрахунку на 1 абонента (споживача) в місяць та сплачується протягом року щомісячно. Розмір абонентської плати не залежить від кількісних показників спожитих комунальних послуг.

Плата за абонентське обслуговування споживачів послуги з постачання теплової енергії за індивідуальними договорами, що надаються ПКПП «Теплокомунсервіс» на 1 абонента  на місяць з ПДВ становить:

  • 33,74 грн. з урахуванням витрат на обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії;
  • 28,06 грн. без урахування витрат на обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії.

З повагою,
Адміністрація ПКПП «Теплокомунсервіс»

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ З ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ

Вхід до кабінету

ПОКАЗНИКИ ЛІЧИЛЬНИКА

Передати показники квартирного телового лічильника з 1 до 5 числа кожного місяця:

e-mail: abon.bucha@tkservice.net.ua

тел.: (04597) 40-315

тел.: (098) 603-26-68 (SMS, WhatsApp, Viber, Telegram: особовий рахунок - показники)
приклад: 099101 - 2,7ГДж

Viber-бот

Telegram-бот

 

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ З ВОДОПОСТАЧАННЯ

Вхід до кабінету

 

КОНТАКТИ

Адреса:
08292, м. Буча,
вул. Пушкінська, 59-Б,
оф. 127

Телефони:
(04597) 40-315
(098) 603-26-68
(099) 514-12-68

 

РЕЖИМ РОБОТИ

Понеділок з 8:30 до 17:00
Вівторок з 8:30 до 17:00
Середа з 8:30 до 17:00
Четвер з 8:30 до 17:00
П'ятниця з 8:30 до 16:00
Приймальні дні: вівторок, середа, четвер
Обідня перерва: з 12:00 до 13:00
Вихіднi дні: субота та неділя

 

Інформація щодо адреси, опалюваної площі будинків, максимального теплового навантаження будинків, наявності чи відсутності індивідуального теплового пункту, наявності чи відсутності вузла (вузлів) комерційного обліку

Комунально-побутове підприємство «Теплокомунсервіс». Створене 10 травня 1993 року